See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialized RNA sequencing service
Beskrivning: Ramavtal för sekvenseringstjänster till Human Protein Atlas (CBH).
Intern identifierare: HS-2025-3011
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000