2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare
Beskrivning: Tre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare. Leverans under 2025.
Intern identifierare: 13953
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Tre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare.
Intern identifierare: Tre baklastande, 2-facks, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare