2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönesystem
Beskrivning: Vafabmiljö avser att upphandla ett kombinerat löne-, tidredovisnings- och bemanningssystem med funktionalitet för resa & utlägg. Detta förfrågningsunderlag innehåller samtliga förutsättningar och krav för ansökningsfasen i upphandlingen.
Intern identifierare: 2024/773-VMKF
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000