371636-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Geodetisk mätning av väg 548 delen Granträsk-Nygård, Piteå kommun och Älvsbyns kommun i Norrbottens län
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Geodetisk mätning av väg 548 delen Granträsk-Nygård, Piteå kommun och Älvsbyns kommun i Norrbottens län
Beskrivning: Avrop av Geodetisk mätningsteknik produkt för bärighetsprojekt väg 548 delen Granträsk-Nygård
Intern identifierare: KOM-420683
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Geodetisk mätning av väg 548 delen Granträsk-Nygård, Piteå kommun och Älvsbyns kommun i Norrbottens län