2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sakkunniga till kommunens revisorer och till lekmannarevisorerna i bolagen
Beskrivning: Sakkunniga till kommunens revisorer och till lekmannarevisorerna i bolagen. Takvolym: 4000000 SEK.
Intern identifierare: U-066-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000