371772-2022 - ResultatSverige-Stockholm: Bevaknings- och säkerhetssystem
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Trygghetskameror och installationstjänster
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende trygghetskameror och tillhörande installationstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Trygghetskameror och tillhörande installationstjänster i tunnelbanan och på pendeltågsstationer.