371817-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Professionella datorrelaterade tjänster – Ekonomi- och e-handelssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelEkonomi- och e-handelssystem
BeskrivningIngen skillnad mot tidigare.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72590000 Professionella datorrelaterade tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48517000 IT-programvara, 48812000 Ekonomiska informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningEnligt underlag