372036-2022 - ÄndringSverige-Landvetter: Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Juice Bars Stockholm Arlanda Airport and Göteborg Landvetter Airport
Referensnummer: SDA 2022-00470
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The assignment covers Juice Bars Stockholm Arlanda Airport and Göteborg Landvetter Airport all in accordance with appendix 2 Concept.