See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport och hantering av ask Rya HVC
Beskrivning: Uppdraget omfattar transport och hantering av flygaska från Rya Hetvattencentral.
Intern identifierare: 26-0017
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513400 Bortskaffande av aska
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000