Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kompetensutveckling inom Greppa Näringen 2020 - 2021
Referensnummer: 604-8121-20
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 80500000 Utbildningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Länsstyrelsen Skåne inbjuder intresserade att lämna anbud på kompetensutveckling inom Landsbygdsprogrammet. Inbjudan omfattar åtgärd 1.1, Kompetensutveckling (kurser) inom Greppa Näringen.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 80510000 Specialutbildning, 80540000 Miljöutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen