372292-2019 - ResultatSverige-Stockholm: Operationsinstrument
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Instrument av operationskvalitet, SLL482
Referensnummer: RS 2019-0095
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33162200 Operationsinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33100000 Medicinsk utrustning, 33162100 Utrustning för operationssalar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen