Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service och reparationer, arkivet
Referensnummer: 3.2.1-2023-3392
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50000000 Reparation och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Avtal för service och reparation av Migrationsverkets arkiv i Norrköping.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 30191100 Arkiveringsutrustning, 39131100 Arkivhyllor, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen