372462-2026 - Resultat
Sverige – Järnvägsingenjörstjänster – Slätte förlängningsspår- framtagande bygghandling, projektering
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSlätte förlängningsspår- framtagande bygghandling, projektering
BeskrivningFramtagande av FU samt bygghandling avseende utförandeentreprenad Slätte förlängningsspår.
Intern identifierareKOM-418122
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311230 Järnvägsingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSlätte förlängningsspår- framtagande bygghandling, projektering