372534-2018 - ÄndringSverige-Kiruna: Avfallstunnor
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inköp och leverans av matavfallskärl
Referensnummer: 2018-055
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44616200 Avfallstunnor
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar inköp och leverans av 9000st matavfallskärl i storleken 140 liter.