372575-2017 - ÄndringSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ortopediska axel- och armbågsledsimplantat.
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33100000 Medicinsk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Härmed bjuds ni att lämna anbud avseende upphandling av Ortopediska axel- och armbågsledsimplantat.