372733-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fastighetsskötsel – Byggservice Ramavtal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggservice Ramavtal
BeskrivningStiftelsen Svenska Filminstitutet inbjuder härmed Anbudsgivare att inkomma med anbud i upphandling av byggservicetjänster enligt detta förfrågningsunderlag och därtill hörande bilagor (se bilagda dokument i Kommers).
Intern identifierareSFI-2024-1735
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningByggservice Ramavtal
Intern identifierareByggservice Ramavtal