372827-2020 - ÄndringSverige-SKÖVDE: Markskötsel
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal markarbeten
Referensnummer: 20/13
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
77314000 Markskötsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal gällande markarbeten inom AB Skövdebostäders fastighetsbestånd