2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektering
Beskrivning: Uppdraget avser ramavtal för projektering i Lunds kommun. Upphandlingen är uppdelad i nedan områden: • Delområde A: Projektering Exploateringsprojekt • Delområde B: Projektering Investeringsprojekt
Intern identifierare: KS 2025/0618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Teknisk Konsult
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag
Intern identifierare: 1880564-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde A: Projektering Exploatering
Intern identifierare: 1913621-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Delområde B: Projektering Investering
Intern identifierare: 1913622-2