See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skade- och suicid pre ven tiva hygi en ar tiklar och husgeråd
Beskrivning: Upphandlingen avser Skade- och suicid pre ven tiva hygi en ar tiklar och husgeråd till Migrationsverkets förvar på flera orter i Sverige.
Intern identifierare: 3.2.1-2025-6009
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33700000 Hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Skade- och suicid preventivahygienar tiklar och husgeråd
Intern identifierare: 1652447
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Skade- och suicid preventivahygienartiklar och husgeråd
Intern identifierare: 1652871