Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av årlig revision för TioHundra AB och KSON samt uppdragsledning och administration.
Referensnummer: 17/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling gäller upphandling av årlig revision för TioHunda AB och Kommunalförbundet vård och omsorg i Norrtälje samt uppdragsledning och administration för kalenderåren 2018-2021 och avtalsperioden 1.4.2018 till 30.6.2022.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79210000 Redovisning och revision, 79212000 Revision
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen