See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mark- och betongprodukter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Mark- och betongprodukter. Upphandlingen är uppdelad på två delområden. 1. Stödmurar 2. Kantstöd och Plattor
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44110000 Konstruktionsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Stödmurar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110362:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44114000 Betong
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kantstöd och plattor
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110362:Lot:2