See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för service av laboratorieutrustning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för service av enklare laboratorieutrustning såsom lågtemperaturfrysar, ultralågtemperaturfrysar, ismaskiner, inkubatorer, mindre centrifuger, bänkvågar, små mikroskop, kromatografer etc.
Intern identifierare: V 2026/52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal för service av laboratorieutrustning