2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandkonsult
Beskrivning: Ramavtal avseende brandkonsult för löpande avrop vid behov.
Intern identifierare: B600U26-52
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71312000 Byggnadsteknisk rådgivning, 71315000 Byggnadsteknik, 71315200 Byggkonsulttjänster, 71317100 Konsulttjänster för skydd och kontroll av eldsvåda och explosion, 71330000 Diverse byggnadstekniska tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Brandkonsult