Tillväxtverket önskar teckna ramavtal med en leverantör avseende kvalificerade ekonomitjänster.
Tillväxtverket önskar ett nära samarbete med en leverantör som tillhandahåller ekonomikonsulter på olika nivåer med omfattande erfarenhet från statlig redovisning och med utmärkt kunskap av ekonomisystemet Agresso.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kvalificerade ekonomistödstjänster