372985-2024 - Resultat
Sverige – Sopbilar – En baklastande ,1-facks med balklämma, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEn baklastande ,1-facks med balklämma, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare
BeskrivningBaklastande renhållningsfordon med med gasdrift till Gästrike Återvinnare
Intern identifierare14592
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningBaklastande renhållningsfordon med med gasdrift till Gästrike Återvinnare med finansiering via klimatklivet.
Intern identifierareEn baklastande ,1-facks med balklämma, renhållningsfordon med gasdrift till Gästrike Återvinnare