See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ultraljudsaspirator för leverkirurgi
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset (Karolinska) inbjuder er att lämna anbud på upphandlingen Ultraljudsaspirator för leverkirurgi.
Intern identifierare: K 2024-8398
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: MTU
Beskrivning: Upphandling av ultraljudsaspirator för leverkirurgi.
Intern identifierare: K 2024-8398 2
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Utvärdering
Intern identifierare: K 2024-8398 1