See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefoni som tjänst
Beskrivning: Telefoni som tjänst
Intern identifierare: KS 2024/0151
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 64212000 Mobiltelefontjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000