2. Förfarande
Förfarande
Titel: Licensförsörjning för Uppsala Universitet mfl.
Beskrivning: Detta ramavtal omfattar licensförsörjningspartner till Uppsala Universitet och flertalet andra lärosäten och högskolor.
Intern identifierare: UH 2023/50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22456000 Licenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Licensförsörjning för Uppsala Universitet mfl.