2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av en (1) hjullastare till Avesta Vatten och Avfall AB med option på serviceavtal. Detaljer redovisas i förfrågningsunderlaget i övrigt.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103675:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften