373336-2017 - ÄndringSverige-Lund: Elektricitet
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elenergi 2018.
Referensnummer: KS2017/0350
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av elenergi 2018.
Egenförsäkran genom ESPD (European Single Procurement Document):
ESPD eller europeisk enhetligt upphandlingsdokument accepteras som preliminär egenförsäkran för (utländska) anbudsgivare. Se https://ec.europa.eu/tools/espd