2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal gällande konsultstöd inom strategiska utvecklingsområden
Beskrivning: Luftfartsverket (LFV) inbjuder er att lämna anbud gällande ramavtal för konsultstöd inom strategiska utvecklingsområden.
Intern identifierare: Ä-2026-026383
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79420000 Managementtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 34962200 Flygtrafikledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000