See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utskrift
Beskrivning: Denna upphandling avser utskriftsutrustning, service samt förbrukningsmaterial till skrivare. Upphandlingen sker i samverkan med Region Jönköpings län och AB Östgötatrafiken.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131238:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 30232130 Färgskrivare, 30125110 Toner för laserskrivare/faxmaskiner