3734-2024 - Resultat
Sverige – Revision – Revisionstjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster
BeskrivningRevisionstjänster för Stockholmsregionens Försäkring AB.
Föregående meddelande012532-2023
Intern identifierare23/35
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000