Huvudsaklig CPV-kod 39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för successiva avrop av Köks- och serveringsutrustning inom Östhammars kommun, Enköpings kommun, Heby kommun, Håbo kommun, Knivsta kommun och Tierps kommun.