373456-2021 - ResultatSverige-Gävle: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster
Referensnummer: 2020-01140-2.3.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Statens servicecenter har behov av tryckeritjänster och en kvalitativ och stabil leverans av efterfrågade tjänster/produkter till samtliga våra verksamhetsorter där Statens servicecenter är etablerade.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Tryckeritjänster och trycksaker