2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2026-0059 IT-system för fordonsadministration
Beskrivning: Södertälje kommun avser att upphandla en leverantör som kan tillhandahålla ett IT-system för fordonsadministration med tillhörande körjournaler.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001