373657-2025 - Resultat
Sverige – Motorfordon – Lastväxlare med krok och kran
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLastväxlare med krok och kran
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp en ny lastväxlare krok och kran till TTC, Bäckadalsgymnasiet.
Intern identifierare25_25/44
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34142000 Kranbilar och dumprar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000