Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Broker for sale of real estate Mexico City
Referensnummer: 1674/22
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70121100 Försäljning av byggnad
II.1.4.
Kort beskrivning
The scope of service is to fulfil the role of broker for the disposition of the property in Mexico City with the address Paseo de las Palmas # 1375, Lomas de Chapultepec, Miguel Hidalgo, 11000, Mexico, D.F.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen