373678-2025 - Resultat
Sverige – Internrevision – Internrevision
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInternrevision
BeskrivningLöf regionernas ömsesidiga försäkringsbolag (Löf) inbjuder er att lämna anbud på upphandlingen internrevision. I uppdraget internrevision ingår att löpande under året granska, analysera och lämna rekommendationer till ansvariga chefer för de granskade områdena. Uppdraget preciseras närmare i upphandlingsdokumentet med bilagor. Upphandlingens värde uppskattas till 2 500 000 SEK exklusive moms under ramavtalsperioden. Uppgiften ska ses som en upplysning då Löf inte garanterar någon specifik volym.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212200 Internrevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110896:Lot:1