Upphandling kemikalier till VA-verksamhetens vatten- och avloppsreningsanläggningar inom Västerviks kommunen samt kemikalier till avfalls- och skogsbränsleeldade fjärrvärmeproduktionsanläggningar i Västervik, Gamleby och Ankarsrum.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen