373731-2016 - PlaneringSverige-Luleå: Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Konsulttjänster för organisationsutveckling.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Luleå.
Nuts-kod SE332 Norrbottens län