Domstolsverket inbjuder till anbudsgivning avseende Videokonferensutrustning. Tilldelning av kontrakt kommer ske inom ramen för dynamiskt inköpssystem avseende videokonferenssystem och utrustning, dnr. 2022/362.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32232000 Videokonferensutrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Videokonferenssystem