373747-2025 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Förhandsannons - Injektion-, infusion- och transfusionsmaterial
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörhandsannons - Injektion-, infusion- och transfusionsmaterial
BeskrivningInfusionsaggregat, blandningssystem vid hantering av toxiska läkemedel, infusionskopplingar, infusions- och injektionskanyler, nålfria injektionssystem, infartsfixeringar, TIVA-set, transfusionsaggregat, övertrycksmanschetter, kanyler till SVP, sprutor, CVK-set, tryckmätningsset, artärkanyler med mera
Intern identifierareVF2024-00053
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar