2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI för skanningsinstrument till objektsglas
Beskrivning: Syftet med RFI:n är att Region Uppsala vill göra en marknadsundersökning för att få en uppfattning om vilka skanningsinstrument som finns tillgängliga på marknaden samt om de uppfyller regionens önskemål.
Intern identifierare: UPPH2026-00019
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning