373931-2026 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster
BeskrivningEntreprenaden avser inre skötsel (städning) i beställarens fastighetsbestånd. Uppdraget omfattar kvalitetssäkrade regelmässiga städtjänster och extra städtjänster för leverans efter avrop
Intern identifierare25/34
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000