2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hovercraft for pilot transport
Beskrivning: Hovercraft for pilot transport
Intern identifierare: 26-00764
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000