2. Förfarande
Förfarande
Titel: Röntgenutrustning
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för röntgenutrustning.
Intern identifierare: UPP 2019-108
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000