2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pistmaskin
Beskrivning: Ånge kommuin avser att upphandla 1st pistmaskin.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34113200 Terrängfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125280:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon