Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans av el till SRV återvinning AB
Referensnummer: 18/3
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 09310000 Elektricitet
II.1.4.
Kort beskrivning
Elupphandling för upprättande av ett ramavtal avseende SRV återvinning AB. Årsförbrukningen är ca 4,4 GWh och ramavtalets period är 1.4.2020 - 31.3.2022 med möjlighet till två optionsår. Sista anbudsdag är 19.10.2018 och vara bindande i 6 månader.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen