2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till hearing Skyltar med tillhörande tjänster inklusive foliering, SLL255
Beskrivning: Region Stockholms inköpscentral inbjuder härmed till hearing avseende kommande upphandling av Skyltar med tillhörande tjänster inklusive foliering, SLL255. Inbjudan i sin helhet återfinns i bifogat dokument.
Intern identifierare: FSN 2025-0165
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 44423400 Skyltar och liknande föremål
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 34928470 Skyltning, 34992000 Skyltar och upplysta skyltar, 44423450 Namnskyltar, 44423460 Adresskyltar